PopisMísto výkonu práce: Budějovická 778/3a, Praha 4, Pankrác, 140 00
Kontaktní osoba: Felix Kateřina, e-mail: felix@duovize.cz

·PRACOVNÍ NÁPLŇ
· samostatné vyšetřování pacienta na specializovaných přístrojích, odběr anamnézy a vedení zdravotní dokumentace
· péče o pacienty v době přítomnosti na klinice
· spolupráce s lékaři, optometristy a recepcí v průběhu vyšetřování pacientů
· Předoperační příprava a pooperační péče o pacienta u ambulantních výkonů
· Poskytování 5* klientského servisu ve špičkovém ambulantním zařízení
POŽADAVKY
· vzdělání v oboru zdravotní sestra nebo zdravotnický asistent
· Prokazatelná praxe na operačním sále
· Příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
· Proklientský přístup, profesionalita a entusiasmus
· AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou

NABÍZÍME:
· Moderní a špičkově vybavené pracoviště
· Plný nebo částečný úvazek
· Zázemí špičkové nadstandardní kliniky s desetiletou tradicí a přátelskou atmosférou
· Příjemné, moderní a špičkově vybavené pracoviště
· Nadstandardní finanční ohodnocení s výkonovými bonusy
· Nadstandardní zdravotní péče pro zaměstnance i rodinu
· Možnost osobního i odborného růstu, školení a vzdělávání
· Stravenky
· Občerstvení na pracovišti
· Nadstandardní pracovní zázemí
· Možnost korekce oční vady zdarma
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDuovize s.r.o. - Praha 4, Budějovická 64/5, Michle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně37000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Duovize s.r.o.
  • Duovize s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Felix
  • E-mail : felix@duovize.cz
  • Adresa : Duovize s.r.o. - Praha 4, Budějovická 64/5, Michle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

nadstandardní

péče

zdravotní

moderní

příjemné

pracoviště

možnost

vybavené

pacienta

špičkově