PopisVEDOUCÍ SMĚNY- pracoviště Kněžnice
V případě zájmu zašlete prosím životopis na email: personal@tecmaplast.cz
Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidáta / ku na pozici:
VEDOUCÍ SMĚNY
Náplň práce:
- podílení se na řízení svěřeného provozu
- organizace práce ve směnném provozu - zabezpečení své směny
- organizace práce svých podřízených
- motivace a hodnocení podřízených pracovníků
- aktivní spolupráce s ostatními odděleními (kvalita, technologie…)
- podílení se na plnění cílů své směny, kontrola výsledků a výkonů
- zpracování reportů
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- znalost práce na PC, MS Office
- řidičský průkaz sk. B
- ochota pracovat ve směnném režimu
- praxe s vedením lidí min. 3 roky
- týmový hráč, aktivní přístup, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- různorodou pracovní náplň
- nástup možný ihned
- vhodné i pro maminky na rodičovské dovolené
- možnost i kratších úvazků - 4 hodiny, 6 hodin
- hledáme především brigádníky na odpolední či noční směny
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTECMAPLAST CZ, s.r.o. [1], Kněžnice 125, 50601 Jičín 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Vendula Frumertová
  • Telefon : +420 493 523 946
  • E-mail : personal@tecmaplast.cz
  • Adresa : TECMAPLAST CZ, s.r.o. [1], Kněžnice 125, 50601 Jičín 1

Klíčová slova

směny

práce

směnném

vedením

aktivní

hráč

roky týmový

min

lidí

režimu praxe