PopisMísto výkonu práce: K Pivovaru č.p. 45/23, Trmice.
Náplň práce: základní práce s pilou - příprava jednotlivé díly , základní práce s pásovou bruskou broušení jednotlivé části,skládat jednotlivé díly do finálního produktu.
Požadujeme: zručnost, chuť učit se novém věcem, 1 rok praxe ve zpracovatelské výrobě dřevěných výrobků nutná, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč.
vyrábíme: dřevěné dekorace do zahrady: např: zahradní krmítka, zahradní dřevěné větrné mlýny, vyrábíme dřevěné pergoly na zakázku.
Kontakt: na uvedený e-mail.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK Pivovaru 45/23, 400 04 Trmice Mzda minimálně13500 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

DECOGARDEN s.r.o.
  • DECOGARDEN s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Dao
  • Telefon : +420 770 663 868
  • E-mail : decogardensro@seznam.cz
  • Adresa : K Pivovaru 45/23, 400 04 Trmice

Klíčová slova

práce

jednotlivé

základní

díly

dřevěné

zahradní

místo

dekorace

nutná

zdravotní