PopisNáplň práce:
- komunikace se stávajícími zákazníky,
- rozšiřování spolupráce se stávajícími zákazníky,
- provádění průzkumu trhu a aktivní vyhledávání nových partnerů,
- prezentace portfolia produktů a výrobních možností,
- tvorba nabídek a návrhů kupních smluv, kontrola jejich platnosti,
- technická pomoc zákazníkům,
- osobní zodpovědnost za plnění prodejních cílů.
Požadujeme:
- vzdělání technického směru, popřípadě praxe podmínkou,
- AJ, NJ výhodou,
- znalost práce na PC,
- řidičský průkaz skupiny B,
- zkušenosti na obdobné pozici a znalost regionu výhodou,
- komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, kreativita.
- práce na HPP,
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání v moderní, prosperující firmě s tradicí,
- zaměstnanecké benefity
" 25 dní dovolené/rok,
" příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 110Kč/den,
" věrnostní odměna - penzijní + životní připojištění;
" mimořádné odměny 2x ročně,

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVýrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

ADOZ, s.r.o.
  • ADOZ, s.r.o.
  • Kontakt : Květa Hájková
  • Telefon : +420 566 591 911
  • E-mail : prace@adoz.cz; kveta.hajkova@adoz.cz
  • Adresa : Výrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

znalost

zákazníky

výhodou

stávajícími

práce

dlouhodobé

hpp

kreativita

vystupování

reprezentativní