PopisŽivotopisy posílat na e-mail: monika.tesarova@ceskekormidlo.cz
Náplň práce:
Domlouvání nových ubytovacíh kapacit v Chorvatsku. Komunikace jak se stávajícími, tak s novými partnery.
Požadujeme:
znalost anglického,srbského a chorvatského jazyka. Dobré komunikační dovednosti.
Znalost práce s MS Office, samostatnost.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.-Okružní, Okružní 783/39, Lesná, 638 00 Brno 38 Mzda minimálně18800 Kč Nastoupit od2017-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.
  • CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.
  • Kontakt : Monika Tesařová
  • Telefon : +420 777 340 903
  • E-mail : monika.tesarova@ceskekormidlo.cz
  • Adresa : CK ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.-Okružní, Okružní 783/39, Lesná, 638 00 Brno 38

Klíčová slova

životopisy

chorvatského

zaměstnaneckou

zaměstnavatele

samostatnost souhlas

office

práce

dovednostiznalost

komunikační

dobré