PopisPracovní náplň:
- obsluha linky;
- navěšování a čištění profilů;
- údržba strojů.
Požadujeme:
- vyučen;
- manuální zručnost;
- spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita, samostatnost;
- odpovědný přístup k práci;
- smysl pro týmovou práci;
- zdravotní způsobilost.
Nabízíme:
- stabilní práci v moderní společnosti;
- příjemné pracovní prostředí;
- stravování ve firemní jídelně.
Další:
- práce na plný úvazek (dvousměnný provoz po-pá);
- termín nástupu možný ihned.
Žádost zasílejte na: svandova@minirol.cz, případně tel: 566502441, 775892549
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném na personální oddělení společnosti Building Plastics ČR s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to po dobu 12 měsíců nebo do odvolání Vašeho souhlasu.
K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze náboroví pracovníci firmy Building Plastics ČR s.r.o. a relevantní vedoucí pracovníci. Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze v Building Plastics ČR s.r.o. a nebudou odhaleny třetí straně.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKošíkov 76, 595 01 Velká Bíteš Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

Building Plastics ČR, s.r.o.
  • Building Plastics ČR, s.r.o.
  • Kontakt : Zdenka Švandová
  • Telefon : +420 566 502 441,775 892 549
  • E-mail : svandova@minirol.cz
  • Adresa : Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

Klíčová slova

sro

building

plastics

pracovní

práci

přístup

personální

pracovníci

databázi

uchování