PopisA11 z:24/5/2019
Náplň práce:
- jednání se zájemci, uzavírání smluv, vedení dokumentace klientů, individuální plánování s klienty, práce na dosahování cílů s klienty (nácviky dovedností, doprovody, poradenství, motivování a poskytnutí podpory, vzdělávací a aktivizační činnosti s klienty), každodenní ranní porady týmu, dlouhodobá práce s klienty i intenzivní podpora v krizi
- propagace služby
- podílení se na tvorbě vnitřních norem a administrativě střediska,
- účast na kolegiích, komunitním plánování, vzdělávání, supervizí, poradách.
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- převážně práce v terénu v rámci multidisciplinárního týmu (psychiatr, psycholog, zdravotní sestry, sociální pracovníci) s osobami s vážným duševním onemocněnímí
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 25,5 tis. Kč
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, podpora supervizora, 6 týdnů dovolené, stravenky)
- možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
- příjemné pracovní prostředí
- nástup listopad 2019 - leden 2020.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost samostatné práce i spolupráce v rámci týmu
- komunikační schopnosti a dovednosti - zejména schopnost aktivně naslouchat a podávat zpětnou vazbu
- empatie, trpělivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
- schopnost nepodléhat manipulacím, udržovat hranice
- schopnost asertivního jednání
- schopnost sebereflexe
- zkušenost s prací s lidmi s duševním onemocněním, s prací v terénu je výhodou
30 dnů dovolené, stravenky, pravidelné vzdělávání, podpora supervizora, příspěvek na penzijní připojištění, aj.
Výhodou:
- ochota se vzdělávat
- pohotovost, dochvilnost
- znalost psychiatrického minima.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 25. 6. 2019 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, ZOOM, Sadová 604, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "výběrové řízení ZOOM"), nebo elektronicky na e-mail zoom@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCharita Frýdek - Místek, ZOOM, Sadová 604, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně24500 Kč Mzda maximálně25500 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Dominika Jonáková
  • E-mail : zoom@charitafm.cz
  • Adresa : Charita Frýdek - Místek, ZOOM, Sadová 604, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

schopnost

práce

klienty

frýdekmístek

podpora

řízení

vzdělávání

pravidelné

rámci

terénu