PopisNástup ihned. Lhůta pro zasílání přihlášek 10.6.2019 do 14:00 hod.
Zákonné předpoklady uchazeče:
- splnění předpokladů podle § 4 zák., zák. č. 312/2002 Sb., o úřednících územně samosprávných celků v platném znění
- státní občanství ČR (příp. fyzická osoba, která je cizím státním příslušníkem a má v ČR trvalý pobyt a ovládá jednací jazyk)
- dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům
- ovládání jednacího jazyka
Další požadavky:
- minimálně vyšší odborné vzdělání dle z.č.108/2006 Sb., o sociálních službách
- zvláštní odborná způsobilost pro výkon činnosti sociálního pracovníka výhodou
- praxe nejméně 2 roky ve veřejné správě nebo v sociální oblasti výhodou
- znalost problematiky a legislativy v oblasti sociální
- znalost problematiky a legislativy v oblasti územně samosprávných celků
- komunikační schopnosti a dovednosti
- organizační schopnosti
- samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k plnění úkolů
- uživatelská znalost software MS Word, MS Excel a znalost práce s internetem
- řidičské oprávnění skupiny B
Náplň práce:
- komplexní výkon a provádění sociální práce v rámci kompetencí a působnosti Městského úřadu Němčice nad Hanou
- vedení podatelny, úřední desky městského úřadu
- plnění úkolů spojených s úřední činností odboru sociálního, vnitřních věcí a kultury
Náležitosti přihlášky uchazeče:
- jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození
- státní příslušnost a místo trvalého pobytu
- číslo OP nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde –li o cizího státního příslušníka
- datum a podpis uchazeče
Požadované doklady:
- životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
vč. údajů týkajících se odborných znalostí správních činností
- výpis z evidence Rejstříku trestu ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků
obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového
řízení.
Přihlášku je nutno zaslat se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Přihlášky
zaslané po stanovené lhůtě pro podání nebudou zařazeny do výběrového řízení. O bližší
informace je možno se v případě potřeby obrátit na vedoucí odboru sociálního, vnitřních věcí a kultury, paní Bc. Hanu Mikulčíkovou, DiS.: 582 302 320, 724 328 599.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a zrušit toto
výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalackého nám. 3, 798 27 Němčice nad Hanou Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

Město Němčice nad Hanou
  • Město Němčice nad Hanou
  • Kontakt : Hana Mikulčíková
  • Telefon : +420 582 302 320,724 328 599
  • Adresa : Palackého nám. 3, 798 27 Němčice nad Hanou

Klíčová slova

znalost

sociálního

oblasti

způsobilost

údaji

odborných

řízení

výkon

práce

výhodou