Popispracoviště Holešov
- Náplň práce: zajištění ostrahy maloobchodních prodejen, spolupráce při zadržení osob páchající trestnou činnost
- Požadavky: základní vzdělání, výpis z trestního rejstříku, certifikát strážného výhodou, praxe v oblasti security výhodou, umění jednat s lidmi, základy etiky, preferujeme zkušenosti
- Denní 12 hodinové směny, střídání se
- Kontakt telefonicky Po-Pá, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: sonyamd@seznam.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSONYA FUNNY WORK s.r.o.- Kroměříž, Penny Market, Kaplanova 1803/2c, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně95 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

SONYA FUNNY WORK s.r.o.
  • SONYA FUNNY WORK s.r.o.
  • Kontakt : Milena Dočekalová
  • Telefon : +420 603 801 150
  • E-mail : sonyamd@seznam.cz
  • Adresa : SONYA FUNNY WORK s.r.o.- Kroměříž, Penny Market, Kaplanova 1803/2c, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

výhodou

pracoviště

směny

jednat

lidmi

základy

etiky

preferujeme

zkušenosti

denní