PopisMísto výkonu práce: Ostrava Vítkovice
Kontakt: emailem - zaslat životopis
Zájemce žádám o zaslání svých životopisů na uvedenou mailovou adresu s tím, že v případě nesouhlasu s archivací svého životopisu po dobu 2 let, aby tuto skutečnost zdůraznili v písemné komunikaci.

Požadavky na znalosti a schopnosti:
- vzdělání SOU/OU v oboru strojírenství
- samostatný, aktivní a odpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- čtení a práce dle technické dokumentace
- pracovní zkušenosti vítány
Náplň práce:
- obsluha a seřizování CNC strojů - soustružení, frézování, řezání a broušení
- údržba a kontrola CNC strojů

Benefity: Týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, motivační část mzdy
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPohraniční 693/31, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

MATERIÁLOVÝ A METALURGICKÝ VÝZKUM s.r.o.
  • MATERIÁLOVÝ A METALURGICKÝ VÝZKUM s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Konvičková
  • Telefon : +420 595 957 879
  • E-mail : iveta.konvickova@mmvyzkum.cz
  • Adresa : Pohraniční 693/31, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

práce

cnc

místo

strojů

manuální

zručnost

čtení

dle

technické

dokumentace