Popis*Náplň práce:
- nastavení a seřizování CNC strojů,
- zodpovědnost za rozjezd výroby a následný chod strojů,
- příprava nástrojů,
- provádění drobných oprav,
- měření na pracovišti i v měřící místnosti.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru,
- schopnost čtení výkresové dokumentace
- znalost technické dokumentace
- praxi na obdobné pozici,
- samostatnost, spolehlivost, odpovědnost,
- technické myšlení a ochotu se vzdělávat,
- manuální zručnost,
- ochotu pracovat ve třísměnném provoze.
- práce na HPP,
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání v moderní, prosperující firmě s tradicí,
- zaměstnanecké benefity
" 25 dní dovolené/rok,
" příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 110Kč/den,
" věrnostní odměna - penzijní + životní připojištění;
" mimořádné odměny 2x ročně,
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: prace@adoz.cz nebo volejte. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVýrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

ADOZ, s.r.o.
  • ADOZ, s.r.o.
  • Kontakt : Květa Hájková
  • Telefon : +420 566 591 911
  • E-mail : prace@adoz.cz; kveta.hajkova@adoz.cz
  • Adresa : Výrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

ochotu

technické

strojů

dokumentace

zaměstnanecké

tradicí

firmě

prosperující

moderní

zaměstnání