PopisSpolečnost zabývající se výrobou krmiv pro domácí mazlíčky příjme dělníka do výroby.
Náplň práce:
- Výroba směsi pro zvířata - obsluha poloautomatické míchací linky
- Manipulace s materiálem do výroby pomocí VZV
- Balení krmiv do pytlů na poloautomatickém balícím stroji

Požadujeme:
- spolehlivost, flexibilitu, samostatnost při práci
- praxe s VZV

Nabízíme:
- Práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Prémie za výkony
- Roční odměny

Nástup od 07/2019

První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAVICENTRA s.r.o. - pracoviště Studenec, 675 02 Studenec u Třebíče (u vlakového nádraží) Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

AVICENTRA s.r.o.
  • AVICENTRA s.r.o.
  • Kontakt : Chládková Jana Chládek Miroslav,
  • Telefon : +420 731 520 515,731 520 520od7:00-18:00hod.
  • E-mail : miroslav.chladek@avicentra.cz
  • Adresa : AVICENTRA s.r.o. - pracoviště Studenec, 675 02 Studenec u Třebíče (u vlakového nádraží)

Klíčová slova

krmiv

společnost

rozvíjející

strojipožadujeme spolehlivost

flexibilitu

samostatnost

práci praxe

vzvnabízíme práci

dynamicky

dobu