PopisA z:24/5/2019
Požadujeme:
- týmovou spolupráci
- kreativita
- organizační schopnosti
- komunikativnost s dětmi
Náplň práce:
- práce v týmu venku na ulici a hřišti s dětmi a mladistvými ve věku 3 - 15 let - ul. Míru a Křižíkové ve Frýdku-Místku
- vedení volnočasových skupinových či individuálních aktivit
- půjčování a hlídání věcí
- příprava aktivit a soutěží
- realizace výletů nebo doprovody na akce ve městě (např. Prázdniny ve městě)
Kontakt e-mailem viz výše.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCharita Frýdek-Místek, pracoviště ul. Míru - Křižíkova, Frýdek-Místek, ul. Míru - Křižíkova Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Aneta Prokešová
  • E-mail : rebel@charitafm.cz
  • Adresa : Charita Frýdek-Místek, pracoviště ul. Míru - Křižíkova, Frýdek-Místek, ul. Míru - Křižíkova

Klíčová slova

az2452019 požadujeme

realizace

individuálních

aktivit

půjčování

hlídání

věcí

příprava

aktivit

soutěží