PopisNáplň práce:

" základní správa IT infrastruktury (počítače, notebooky, servery s OS MS Windows, telefony Android, tiskárny),
"základní správa lokální počítačové sítě,
"podpora pro koncové uživatele,
"předkládání specifikací pro nákup hardware a software,
"správa lokálních systémů spojených s výrobou,
"komunikace s IT partnery.
Požadujeme:
"SŠ/VŠ vzdělání technického oboru,
"dobrá znalost operačního systému MS Windows (stanice, servery),
"znalost/zkušenosti se správou domény a Active Directory, sítě LAN (WiFi), SQL server,
"základní znalost sítí TCP/IP,
"dobrá znalost tabulkového software (Excel, Google Tabulky nebo LibreOffice Calc),
"orientace v oblasti IT a komunikačních technologií,
"znalost anglického jazyka,
"schopnost efektivně komunikovat,
"analytické schopnosti,
"chuť učit se novým věcem,
"ŘP skupiny B - aktivní řidič.
Výhodou:
" správa/nastavování ERP systémů,
" znalost G Suite (Gmail, Google tabulky, Google disk atd.)
" praxe v obdobné pozici,
" zkušenost s mapováním a analýzou firemních procesů
- práce na HPP,
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání v moderní, prosperující firmě s tradicí,
- zaměstnanecké benefity
" 25 dní dovolené/rok,
" příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 110Kč/den,
" věrnostní odměna - penzijní + životní připojištění;
" mimořádné odměny 2x ročně,
Životopis a vyplněný dotazník, který najdete na www.adoz.cz , zasílejte na e-mail: prace@adoz.cz
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVýrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

ADOZ, s.r.o.
  • ADOZ, s.r.o.
  • Kontakt : Květa Hájková
  • Telefon : +420 566 591 911
  • E-mail : prace@adoz.cz; kveta.hajkova@adoz.cz
  • Adresa : Výrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

znalost

google

windows

správa

tabulky

náplň

disk

hpp

práce

procesů