PopisPracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou s šestiměsíční zkušební lhůtou. Pracovní smlouva bude uzavřena v souladu s ust. § 178 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě. Zaměstnanec bude pracovat na služebním místě a v rámci sjednaného druhu práce bude konat činnosti podle zákona o státní službě.
Požadavky:
- VŠ vzdělání minimálně bakalářské, preferováno magisterské vzdělání v oboru právo či bakalářské a magisterské v oboru veřejná správa a příbzuném
- praxe s vedením správních řízení či přestupkového řízení vítána
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
dobrá znalost práce s PC, občanská bezúhonnost, samostatné analytické myšlení, schopnost samostatně jednat a rozhodovat, časová flexibilita a ochota průběžně zvyšovat svou profesní kvalifikaci, týmový a iniciativní přístup
Hlavní náplň činnosti: vedení správních řízení dle zákona č. 500/2004 Sb., vedení přestupkového řízení dle zákona č. 250/2016 Sb., rozhodování o přestupcích v pracovněprávní oblasti, BOZP a o přestupcích na úseku zaměstnanosti; metodické vedení ostatních oddělení, zpracovávání stanovisek, komunikace s veřejným ochráncem práv, problematika zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů
Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci, platové podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb., platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., možnost odborného rozvoje a vzdělávání, systém zaměstnaneckých a sociálních výhod ( 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, FKSP a 5 dnů sickdays)
Termín nástupu: červenec 2019 nebo dříve dle dohody
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte nejpozději do 12.6.2019 (včetně) na adresu nebo e-mail:
Oblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu
Adéla Picková
Vodní 21, 370 06 České Budějovice
e-mail: budejovice@suip.cz, tel. 777 467 621
Vybraní zájemci budou pozváni k užšímu výběrovém řízení na oblastním inspektorátu práce. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vy, Vodní 1629/21, 37006 České Budějovice 6 Mzda minimálně21480 Kč Mzda maximálně32290 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

Státní úřad inspekce práce
  • Státní úřad inspekce práce
  • Kontakt : Adéla Picková
  • Telefon : +420 777 467 621
  • E-mail : budejovice@suip.cz
  • Adresa : Oblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vy, Vodní 1629/21, 37006 České Budějovice 6

Klíčová slova

řízení

zákona

dle

práce

vzdělání

vedení

přestupkového

správních

právo

oboru