PopisHR CONSULTANT
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: vyhledávání a oslovování zajímavých lidi na trhu práce, tvorba designu inzerce pozic a následná realizace náboru, aktivní vyhledávání kandidátů na sociálních sítích, v databázích kandidátů (interní i extern databázeí), komunikace s klienty, prezentace vhodných kandidátů a následná zpětná vazba, poradenství v oblasti personalistiky (kandidáti, klienti)
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, zkušenost s náborem je výhodou, ne podmínkou
dobrá znalost anglického jazyka, chuť telefonovat a komunikovat s lidmi, zodpovědnost, pečlivost, týmový hráč
- Naše nabídka: možnost nastartovat svou kariéru v oblasti HR, cenné zkušenosti v oblasti recruitmentu, mentoring ze strany zkušených kolegů a pravidelná školení, slušný fixní plat + velmi zajímavý bonusový systém, parta pozitivně naladěných kolegů
- Nabízíme: balíček firemních benefitů (vč. 30 dní volna, 4 dny home office za dobré výsledky, cafeterii .), notebook a smartphone i pro soukromé volání, krásné pracovní prostředí, občerstvení na pracovišti a dobrou kávu
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8 - 16 hod), kontaktní osoba: Kozárová Jana Bc., tel.: 770 112 249, e-mail: jana.kozarova@randstad.cz
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRandstad s.r.o. - HK, Havlíčkova 404/2, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

Randstad s.r.o.
  • Randstad s.r.o.
  • Kontakt : Jana Kozárová
  • Telefon : +420 770 112 249
  • E-mail : jana.kozarova@randstad.cz
  • Adresa : Randstad s.r.o. - HK, Havlíčkova 404/2, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

kandidátů

oblasti

následná

consultant

bonusový

benefitů

firemních

balíček

nabízíme

kolegů