PopisNáplň práce:
"technologie výroby rotačních i nerotačních součástek,
"programování CNC soustružnických a frézovacích automatů,
"odladění nového programu a první seřízení CNC stroje,
"nástrojové hospodářství, sledování produktivity, zavádění nových nástrojů,
"vytváření kalkulací, norem,
"zodpovědnost za přidělenou část výroby a podřízených.
Požadujeme:
"SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
"organizační schopnosti, komunikační dovednosti, samostatnost,
"znalost práce na PC,
"znalost řídících systémů (Fanuc, Heidenhaim apod.),
"zkušenosti s vytvářením technologicko-výrobní dokumentace.
Výhodou:
"zkušenosti s obsluhou CNC strojů,
"zkušenosti s obsluhou měřidel (profiloměr, 3D souřadnicový měřící přístroj, optické měřící přístroje…),
"znalost SW GibbsCAM, Solid Edge.
- práce na HPP,
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání v moderní, prosperující firmě s tradicí,
- zaměstnanecké benefity
" 25 dní dovolené/rok,
" příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 110Kč/den,
" věrnostní odměna - penzijní + životní připojištění;
" mimořádné odměny 2x ročně,
Životopis a vyplněný dotazník, který najdete na www.adoz.cz , zasílejte na e-mail: prace@adoz.cz
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVýrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

ADOZ, s.r.o.
  • ADOZ, s.r.o.
  • Kontakt : Květa Hájková
  • Telefon : +420 566 591 911
  • E-mail : prace@adoz.cz; kveta.hajkova@adoz.cz
  • Adresa : Výrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

cnc

obsluhou

práce

výroby

měřící

firmě

prosperující

moderní

zaměstnání

perspektivní