PopisNUTNÉ pro naplánování pracovního pohovoru nejdříve zaslat e-mail zaměstnavateli ,,nejméně dva pracovní dny předem" a sjednat si osobní schůzku.
Kontakt: emailem pí. Sedláčková /Kristyna.sedlackova@cssz.cz nebo pí.Trojanová/petra.trojanova@cssz.

Požadavky:
uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem
Pracovní poměr je nabízen na dobu určitou i na dobu neurčitou.

Náplň práce:
Náplň práce spočívá v registraci zaměstnanců a zaměstnavatelů do systému sociálního zabezpečení, ve zpracování dávek nemocenského pojištění, ve spolupráci s orgány státní správy, ve správě registrací k elektronickému podání a poskytování bezplatného poradenství v problematice registrace do systému sociálního zabezpečení a dávek nemocenského pojištění.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky v hodnotě 100 Kč, 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pružná pracovní doba

Hrubá měsíční mzda od 18 230Kč do: dle započitatelné praxe Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOSSZ - Trojská 1997/13a, Praha 8, Trojská 1997/13a, Libeň, 182 00 Praha 82 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

Česká správa sociálního zabezpečení
  • Česká správa sociálního zabezpečení
  • Kontakt : Sedláčková Kristýna
  • Telefon : +420 283 104 665,283 104 181
  • E-mail : kristyna.sedlackova@cssz.cz, petra.trojanova@cssz.cz
  • Adresa : OSSZ - Trojská 1997/13a, Praha 8, Trojská 1997/13a, Libeň, 182 00 Praha 82

Klíčová slova

sociálního

dnů

zabezpečení

dávek

nemocenského

dobu

systému

práce

pracovní

podání