PopisNáplň práce:
* vypalování výrobků ve vypalovacích pecích
* vedení provozních záznamů
* obsluha zařízení, strojů a nářadí dle návodu
* kalibrace krabic
Požadujeme:
* vzdělání SO, ÚSO
* schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
* komunikativnost
* práce v nepřetržitém provozu
* odpovědný přístup k práci
* ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
* dobré platové podmínky
* náborový příspěvek
* kvalitní zaškolení a profesní rozvoj
* zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů
* možnost ubytování na podnikové ubytovně
Nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Liberec - Minkovice
Kontakt:
Preciosa, a.s.
Petra Stolínová
Tel.: 488 114 233
E-mail: petra.stolinova@preciosa.com
Naše společnost uznává jako plnohodnotný doklad Vaší kvalifikace na danou
pracovní pozici také odpovídající osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona
179/2006 Sb. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPRECIOSA, a.s.-002, Sklářská 92, Liberec XXIV-Pilínkov, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně21430 Kč Mzda maximálně23600 Kč Nastoupit od2019-05-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-25T01:57:00

Společnost

PRECIOSA, a.s.
  • PRECIOSA, a.s.
  • Kontakt : Petra Stolínová
  • Telefon : +420 488 114 233
  • E-mail : petra.stolinova@preciosa.com
  • Adresa : PRECIOSA, a.s.-002, Sklářská 92, Liberec XXIV-Pilínkov, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

práce

dle

profesní

náplň

možnost

dohody místo

ubytovně nástup

podnikové

ubytování

benefitů