PopisPro prodejnu v Sokolově hledáme nového kolegu (M/Ž).

Rozumíte si s počítačem? Máte zkušenosti s fakturací? Nebojíte se komunikace s dodavatelem? Pak hledáme právě Vás!

Co budete dělat:
• zpracovávat faktury
• naceňovat zboží
• komunikovat s dodavateli
• objednávat zboží

Co budete ke své práci potřebovat:
• velmi dobrou znalost práce s PC
• zkušenost s fakturací
• komunikativnost
• obchodního ducha

Za dobře odvedenou práci dostanete:
• zaměstnání v české společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou
• mzdové ohodnocení dle zkušeností
• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• příspěvek na stravování
• až 20% slevu na nákup celého sortimentu na našich prodejnách
• až 25 dní dovolené, za každý odpracovaný rok den navíc
• každoroční firemní akce
• po uplynutí zkušební doby jednorázový bonus 3 000 Kč
Nástup dle dohody
Teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis nebo se rovnou zastavit na M.A.T. GROUP s.r.o.,
Růžové náměstí 1651, 356 01 Sokolov Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěM.A.T. Group, s.r.o., Růžové náměstí 1651, 356 01 Sokolov Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-27T05:23:56

Společnost

M.A.T. Group, s.r.o.
  • M.A.T. Group, s.r.o.
  • Kontakt : Eva Králová
  • E-mail : eva.kralova@matgroup.cz
  • Adresa : M.A.T. Group, s.r.o., Růžové náměstí 1651, 356 01 Sokolov

Klíčová slova

dle

práci

hledáme

sortimentu

rok

odpracovaný

dovolené

dní

prodejnách až

našich