Popis- Náplň práce:
- dílenské opravy a servis především stavebních strojů
- údržba technického vybavení společnosti
- Požadujeme:
- zkušenosti v opravárenství automobilové techniky, stavebních či zemědělských strojů
- manuální zručnost, schopnost samostatné práce
- spolehlivost
- Výhodou:
- spec. průkaz – např. svářečský průkaz, strojnický průkaz, VZV, apod.
- řidičský průkaz skup. „C“, „T“
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným, Slavoňov 82, 549 01 Nové Město nad metují Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-27T06:04:16

Společnost

ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným
  • ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným
  • Kontakt : Bc. Jitka Kubečková
  • Telefon : 607 913 024
  • E-mail : kubeckovaj@zba.cz
  • Adresa : ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným, Slavoňov 82, 549 01 Nové Město nad metují

Klíčová slova

průkaz

stavebních

náplň

strojů manuální

apod řidičský

vzv

strojnický

svářečský

např

práce spolehlivost výhodou spec