PopisNáplň práce:
zajištění podkladů k přepravě hotových strojů (dopravní firmy, povolení jízdy „ dle velikosti stroje“, záruční listy, technické průkazy, protokoly, známky, štítky, trysky, návody…). Expedice strojů je nejen po ČR ale také Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Lotyšsko, Rumunsko, Estonsko, Bulharsko… Objednávání náhradních dílů z DE „Müller Ellektronik“. Zabezpečení odpadového hospodářství (odvoz železa, papíru, drobné elektroniky…).

Požadujeme:
SŠ/VŠ, ŘP skup. B, na komunikační úrovni AJ a NJ, samostatnost, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:
Zajímavou práci v české firmě s tradicí, možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst, práce na HPP, zaměstnanecké výhody, týden dovolené navíc, nástup možný ihned nebo dle domluvy. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAGRIO MZS s.r.o., Mříč 66, 382 03 Křemže Nastoupit od0000-00-00

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-27T06:43:14

Společnost

AGRIO MZS s.r.o.
  • AGRIO MZS s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Sikutová
  • Telefon : +420 606 276 797
  • E-mail : sikutova@agrio.cz
  • Adresa : AGRIO MZS s.r.o., Mříč 66, 382 03 Křemže

Klíčová slova

dle

strojů

náplň

firmě

české

práci

věcemnabízímezajímavou

novým

učit

ochota