PopisPRACOVIŠTĚ Holešov
- Pracovní náplň: kontrola oceňování nedokončené výroby, správa účtů časového rozlišení a rezerv, správa majetkových účastí, zpracování přiznání k DPH, spolupráce v oblasti dotací, zodpovědnost za měsíční a roční účetní závěrky, metodická činnost a vedení týmu
- Požadavky: VŠ vzdělání, prokazatelná praxe v oboru v délce min. 3 let, znalost AJ - mírně pokročilý, organizační a komunikační schopnosti, znalost příslušné daňové a účetní legislativy
- Nabízíme: balíček benefitů, možnost realizovat vlastní vize, doba určitá s možností proloužení
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: miksovicova@elkoep.cz Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalackého 493, Všetuly, 769 01 Holešov Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

ELKO EP, s.r.o.
  • ELKO EP, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Mikšovičová
  • Telefon : +420 608 371 510
  • E-mail : miksovicova@elkoep.cz
  • Adresa : Palackého 493, Všetuly, 769 01 Holešov

Klíčová slova

znalost

účetní

správa

pokročilý

organizační

komunikační

schopnosti

příslušné

vlastní

daňové