PopisMísto pracoviště:
- Svatbínská 494, Kostelec nad Černými lesy

Prvotní kontakt:
- e-mail: lucie.pokorna@eurosun.cz

Upřesňující údaje:
- Pracovní náplň: výroba a kompletace žaluzií, dodržování výrobních termínů, balení a příprava expedice hotových výrobků, kontrola kvality, spolupráce s oddělením přípravy do výroby
- Požadujeme: manuální zručnost, ochota pracovat v dvousměnném provozu, znalost čtení technické dokumentace, uživatelská znalost výpočetní techniky, spolehlivost
- Nabízíme: hlavní pracovní poměr u stabilní a renomované společnosti, dynamické a moderní pracovní prostředí, zajímavé platové ohodnocení

Zaměstnanecké výhody:
- 13 plat, až týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, stravování a životní pojištění
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěEUROSUN a.s. - sídlo, Svatbínská 494, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

EUROSUN a.s.
  • EUROSUN a.s.
  • Kontakt : Lucie Pokorná
  • E-mail : lucie.pokorna@eurosun.cz
  • Adresa : EUROSUN a.s. - sídlo, Svatbínská 494, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Klíčová slova

pracovní

znalost

dynamické

čtení

technické

dokumentace

uživatelská

výpočetní

techniky

spolehlivost