PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky 7:00-17:00 hodin
Vzhledem k rozšiřování skladových poboček hledáme do týmu nového kolegu.
Požadavky: ŘP sk.B - praxe v řízení dodávkových vozů výhodou,spolehlivost,pracovitost,odpovědnost,příjemné vystupování.
Náplň práce-kontakt se stávajícími a vyhledávání nových zákazníků,zodpovědnost za vedení vlastního skladu. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKrajči plus s.r.o.-prac. Brno, Karásek 2245/1f, Řečkovice, 621 00 Brno 21 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

Krajči plus s.r.o.
  • Krajči plus s.r.o.
  • Kontakt : Roman Vašička
  • Telefon : +420 608 881 109
  • E-mail : vasicka@krajci.cz
  • Adresa : Krajči plus s.r.o.-prac. Brno, Karásek 2245/1f, Řečkovice, 621 00 Brno 21

Klíčová slova

kontakt

dodávkových

vlastního

vedení

zákazníkůzodpovědnost

nových

vyhledávání

stávajícími

prácekontakt