PopisProč pracovat pro nás ? Nabízíme…
- moderní pracovní prostředí a vybavení
- možnost dalšího profesního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
- širokou řadu možností využití zaměstnaneckých benefitů

Je to nabídka pro člověka, který…
- je "výzvař"
- se nebojí komunikovat a jít si pro informace
- má organizační schopnosti a dokáže se rozhodnout
- je schopen komunikovat v anglickém jazyce na středně pokročilé úrovni
- umí pracovat s PC
- je akční, flexibilní a odolný vůči stresu

Co budete dělat ? Budete…
- organizovat logistiku
- komunikovat s dodavateli, obchodním týmem, provozem, dopravou
- se průběžně připravovat a získávat znalosti a zkušenosti na pozici prodejce/nákupčího
- administrativní podporou nákupčímu/prodejci
- spravovat data v interním systému, zpracovávat reporty

Podívejte se na nás:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na zamestnani@hortim.cz.

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKšírova 242, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-27T17:45:20

Společnost

Hortim-International, spol. s r.o.
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • Kontakt : Alexandra Iordachi
  • Telefon : +420 602 418 062
  • E-mail : zamestnani@hortim.cz
  • Adresa : Kšírova 242, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

komunikovat

pracovat

zpracovávat

systému

interním

data

spravovat

nákupčímuprodejci

podporou

administrativní