PopisMísto výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- monitoring dotačních příležitostí (národní a mezinárodní programy)
- vedení a administrace již probíhajících projektů (administrace žádostí o výplatu svěřených projektů a plnění administrativních podmínek daného dotačního titulu)
- příprava nových projektových záměrů od počáteční fáze, přes realizaci až po finální ukončení projektu dle stanovených termínů, podmínek a v odsouhlaseném rozpočtu
- pravidelný reporting vedení podniku o stavu realizace jednotlivých projektů
- komunikace s poskytovateli dotací a externími partnery
- vedení a koordinace malého projektového týmu
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
- výhodou znalosti a praktické zkušenosti s přípravou projektů z fondů EU
- výhodou zkušenosti s administrací projektů dle pravidel jednotlivých programů
- pokročilá znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel, Power Point)
- anglický jazyk slovem i písmem - komunikace se zahraničními partnery
- německý jazyk výhodou
- samostatnost, iniciativa, aktivní a tvůrčí přístup k řešené problematice a ke změnám
- analytické myšlení
- schopnost týmové spolupráce
- schopnost studovat a vzdělávat se v oboru
- výborné komunikační a organizační schopnosti
Nabízíme:
- nástupní mzda od 30.000,-Kč
- motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu
- prostor pro seberealizaci a možnost odborného růstu
- rovnováha mezi pracovním a osobním životem (WLB)
- nadstandardní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, FLEXI PASS a další
- firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky

Kontakt:
na uvedený e-mail.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalivový kombinát Ústí, státní podnik [1], Hrbovická 2, 40339 Chlumec u Ústí nad Labem Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

Palivový kombinát Ústí, státní podnik
  • Palivový kombinát Ústí, státní podnik
  • Kontakt : Lucie Reichelová
  • Telefon : +420 475 672 228
  • E-mail : personalistika@pku.cz
  • Adresa : Palivový kombinát Ústí, státní podnik [1], Hrbovická 2, 40339 Chlumec u Ústí nad Labem

Klíčová slova

projektů

dle

jazyk

administrace

jednotlivých

podmínek

osobním

práce

zkušenosti

studovat