PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky
Nástup možný IHNED
Náplň práce
1. Úklid a překlid pokojů včetně doplňování hygienických potřeb
2. Úklid společných prostor - chodby, schodište, prostor recepce, bar,…
3. Péče o květiny
4. Kontrola stavu vybavení pokojů - funkčnost TV, telefonů, klimatizace,…a případné hlášení závad technikovi

Požadavky
1. Nutná doprava vlastním automobilem
2. Flexibilita, smysl pro pořádek, spolehlivost
3. Práce na 12h směny, práce i o víkendech

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOstrovačická 936/65, Žebětín, 641 00 Brno 41 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

GRH s.r.o.
  • GRH s.r.o.
  • Kontakt : Kristýna Koblížková
  • Telefon : +420 606 486 389
  • E-mail : koblizkova@gridhotel.cz
  • Adresa : Ostrovačická 936/65, Žebětín, 641 00 Brno 41

Klíčová slova

práce

úklid

pokojů

prostor

kontakt

doprava

telefonů

klimatizacea

případné

hlášení