PopisNáplň práce: práce v účetním programu Pohoda - sklady příjem, výdej a vystavování prodejních dokladů.
Správa e-shopu - doplňování zboží.
V sezóně dle potřeby výpomoc na prodejně s motopříslušenstvím, případně příjem zboží.
Pracovní doba Po-Pá 9:00-13:00 a 14:00-18:00 .
Základní požadavky: příjemné reprezentativní vystupování v osobním styku se zákazníkem, aktivní, pozitivní a profesionální přístup k zákazníkovi, ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Kladný vztah k motosportu a osobní zkušenosti s jízdou na motorce jsou vítány.
Výhody: stravenky
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěM.C.F. cz, s. r. o. - sídlo, Pod Veselou 690, 763 15 Slušovice Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

M.C.F. cz, s. r. o.
  • M.C.F. cz, s. r. o.
  • Kontakt : Silvie Mrhalová
  • Telefon : +420 577 981 541
  • E-mail : mcf@mcf.cz
  • Adresa : M.C.F. cz, s. r. o. - sídlo, Pod Veselou 690, 763 15 Slušovice

Klíčová slova

příjem

práce

náplň

osobním

styku

zákazníkem

aktivní

pozitivní

profesionální

přístup