PopisADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov
- DPP , nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: pomocné administrativní práce vedení společnosti
- Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
- Nabízíme: hodinovou mzdu + zvláštní odměny, možnost budoucího zaměstnání se smlouvou na dobu neurčitou, spolupráce při studiu nebo mateřské dovolené
- V případě zájmu nám žádosti s životopisem zasílejte na e-mail: alena.novotna@malina-vrse.info

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně3500 Kč Mzda maximálně10000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

MALINA - VRŠE s.r.o.
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • Kontakt : Alena Novotná
  • Telefon : +420 774 753 280
  • E-mail : alena.novotna@malina-vrse.info
  • Adresa : Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

administrativní

práce

neurčitou

zvláštní

odměny

možnost

budoucího

zaměstnání

smlouvou

dobu