PopisNáplň práce:
svařování a výroba ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace
příprava, doprava a instalace vyrobených a typových produktů
pilování, řezání, vrtání, sváření, instalace základů a konstrukcí, doprava materiálu a zboží

Požadujeme:
pracovitost, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
komunikativnost a umět řešit operativní problémy na místě
ŘP skupiny E výhodou
platný svářečský průkaz CO2 NENÍ PODMÍNKOU
(zkoušky dle ČSN EN 287, ČSN EN ISO 9606, ČSN EN 1418) NENÍ PODMÍNKOU
praxe v oboru vítána, čtení technických výkresů
flexibilita
čistý TR
Nabízíme:
zázemí stabilní a prosperující společnosti-garance výdělku
odpovídající finanční ohodnocení zaměřené na výkon/efektivitu práce
zajímavá, netradiční a činorodá výrobní práce
individuální přístup
profesní vzdělání
ŽL/ HPP| 26. – 36tis. /140-200,-hod.
Benefity:
po zapracování bonusy/prémie dle výkonu, dovolená 4-5 týdnů
mobilní telefon, firemní pracovní oděv a obuv
nákup zboží se slevou
půjčování přívěsu zdarma
půjčování nářadí zdarma

Místo pracoviště: výroba: Praha 4 - Kunratice, instalace: dle potřeby (75% střední Čechy+ČR)
Typ pracovního poměru: preferujeme práce na ŽL, ( popř. plný úvazek dle dohody)
Termín nástupu: ihned
Kontaktní osoba: Pavel Bederka, pavel.bederka@pkbpro.cz, mobil: 702063323 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPraha 4, Kunratice + celá ČR Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T11:22:11

Společnost

PKB PRO s.r.o.
  • PKB PRO s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Bederka
  • Telefon : 777254283
  • E-mail : pavel.bederka@pkbpro.cz
  • Adresa : Praha 4, Kunratice + celá ČR

Klíčová slova

dle

instalace

čsn

konstrukcí

doprava

náplň

dovolená

slevoupůjčování

zboží

obuvnákup