PopisJsme JetSoft - odvážná softwarová společnost v oblasti podnikových informačních systémů řady Money S5. Naším posláním je umožnit náročným firmám využít technologicky vyspělá řešení a optimalizovat tak jejich podnikové procesy. Jsme pyšní, že pomáháme růst hvězdám, jako jsou zoot.cz, feedo.cz, just.cz... Naši zákazníci jsou nároční, ale díky nim se i my neustále posouváme dál. Baví nás lidi, tedy i osobní vazby se zákazníkem a rádi společně vymýšlíme inovativní a funkční řešení. Výsledky klienti oceňují, a to nás nabíjí!

Do našeho týmu hledáme schopného programátora .NET C# převážně pro WinForms (okrajově pro ASP.NET). Vhodné jak pro zkušené profesionály tak pro absolventy (již se znalostí vývoje v C#).

Náplň práce:
• vývoj (zejména databázových) aplikací i celých systémů (v týmu)
• analýza, návrh db, návrh app, vývoj, testování včetně implementace
• občasná účast na jednáních s klientem

Požadujeme:
• tvůrčí schopnosti a řešení problémů (jak v týmu tak samostatně)
• analytické myšlení, účast na jednáních s klientem
• zkušenost/znalost návrhu aplikací - samostatný postup u malých projektů
• přátelskou a komunikativní povahu
• nutná dobrá znalost vývoje v .NET C# (i absolventsky)
• nutná dobrá znalost SQL (MS SQL výhodou)
• zkušenosti s ERP systémy a podnikovými procesy výhodou

Nabízíme:
• příjemný kolektiv a pracovní prostředí
• zajímavé projekty i v oblasti mobilních technologií
• přítomnost u celého životního cyklu vývoje
• férové fin. ohodnocení přímo závislé na odvedené práci
• možnost po zapracování řídit vlastní projekty
• stabilní zázemí zavedené firmy (již 17let)
• technologické zázemí, doškolení, workshopy

Pracovní podmínky:
• práce na HPP - pracovní smlouva
• plat v rozmezí 40 - 60tis /měs dle schopností
• mobilní telefon (i pro soukr. účely)
• Benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, bonusy/prémie, vzdělávací kurzy/školení

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJetSoft s.r.o., Záběhlická 3156/65, 106 00 Praha 10 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T00:01:36

Společnost

JetSoft s.r.o.
  • JetSoft s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Koudelka
  • Telefon : 602219943
  • E-mail : koudelka@jetsoft.cz
  • Adresa : JetSoft s.r.o., Záběhlická 3156/65, 106 00 Praha 10

Klíčová slova

řešení

návrh

jednáních

aplikací

vývoje

dobrá

znalost

sql

net

týmu