Popis51201 Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
ZamK
Pracoviště: Zámecká 854/13, Moravská Ostrava
Předem volat na č. 608 725 982 a domluvit si schůzku.

Požadujeme: praxi v oboru, znalost receptur a přípravy specialit balkánské kuchyně, dodržování hygienických standardů, komunikace s dodavateli a objednávání surovin.

Náplň práce: výroba pizzy, tortil a pečiva, sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti a odpovědnost za prodej, objednávky surovin pro výrobu, skladování a expedice. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNN-MONDI s.r.o., Zámecká 854/13, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T01:56:07

Společnost

NN-MONDI s.r.o
  • NN-MONDI s.r.o
  • Kontakt : Eduard Nikolaj
  • Telefon : +420 608 725 982
  • Adresa : NN-MONDI s.r.o., Zámecká 854/13, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

specialit

51201kuchaři

nabízeného

pizzy

tortil

pečiva

sestavování

nabídky

balkánských

obnova