PopisTeplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"TP - technická dokumentace"
Požadavky:
" Vzdělání ÚSO/SŠ stavebního nebo strojního směru výhodou
" Všeobecná znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
" Schopnost jednat s lidmi
" Samostatnost a organizační schopnosti
" Aktivní řidičský průkaz sk. B
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
" Motivační dopis
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Provádí vytýčení podzemních technických sítí a řeší kolize s výstavbou v okolí teplárenských objektů
" Provádí kontroly tepelných sítí a jejich zpětné převzetí po dokončení zemních a stavebních prací cizích investorů
" Řeší kolizní problémy dotčení ochranného pásma technických sítí společnosti v souvislosti s výstavbou v okolí teplárenských zařízení
" Poskytuje konzultace k existenci technických sítí cizím investorům při zpracování projektů nových a rekonstrukci stávajících objektů a při jejich realizaci
" Provádí digitalizaci a plnění dat do GIS, jejich aktualizaci a kontrolu
" Zodpovídá za správnost přenosu dat z předaných podkladů do digitálního tvaru
Nabízíme:
" Perspektivní práci v prosperující společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 21. 06. 2019 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - TP - technická dokumentace".
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkružní 828/25, Lesná, 638 00 Brno 38 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T01:56:07

Společnost

Teplárny Brno, a.s.
  • Teplárny Brno, a.s.
  • Kontakt : Hana Ing. Žitníková
  • Telefon : +420 545 169 242
  • E-mail : zitnikova@teplarny.cz
  • Adresa : Okružní 828/25, Lesná, 638 00 Brno 38

Klíčová slova

brno

teplárny

společnosti

pracovní

sítí

technických

starší

kopii

přihlášky

dat