PopisTechnik údržby - Elektrikář

Co vás čeká

Čeká Vás práce v moderním prostředí, kde se snažíme neustále zlepšovat a rozvíjet technologie i znalosti našich kolegů.

Požadujeme:

•vyhlášku 50, minimálně §6

•flexibilitu, připravenost pracovat v nepřetržitém provozu, nadšení, snahu se rozvíjet a vzdělávat, týmovou spolupráci

Co vám můžeme nabídnout

Benefity:
•Příspěvek na penzijní/životní pojištění
•Stravenky za každý odpracovaný den
•Dovolená 5 týdnů
•Vzdělávací kurzy (odborné, jazykové)
•Závodní stravování, občerstvení na pracovišti
•Firemní akce
•Příspěvek na sport/kulturu/volný čas (permanentky)
•Příspěvek na autobusovou dopravu (Jirkov – Chomutov)
•Finanční odměny za dobré zlepšovací nápady
•Bonus za doporučení nového zaměstnance až do výše 13.300 Kč
Minimální vzděláníÚSV SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKarlovarská 5578, 430 01 Chomutov 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně42000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T11:28:08

Společnost

Eaton Industries s.r.o.
  • Eaton Industries s.r.o.
  • Kontakt : Martina Břízová
  • Telefon : +420 474 313 131
  • E-mail : martinabrizova@eaton.com
  • Adresa : Karlovarská 5578, 430 01 Chomutov 1

Klíčová slova

rozvíjet

technik

čas

den dovolená

týdnů vzdělávací

kurzy

odborné

jazykové závodní

stravování

občerstvení