PopisOBSLUHA SMT LINKY (česky povrchová montáž)
Náplň práce: obsluha strojů výrobní linky pro osazování DPS (desek plošných spojů), tvorba programů pro tyto stroje, administrativní práce spojené s logistikou v elektronické výrobě.

Požadované vzdělání: minimálně střední odborné v oboru elektroniky, znalost konstrukce elektronických zařízení.

Požadavky na uchazeče: DOBRÝ ZRAK (zpracování a kontrola drobných dílů), zručnost, pečlivost, spolehlivost. Předchozí praxe a zkušenosti v tomto oboru jsou podmínkou! Uznáme i amatérskou praxi v oblasti návrhu a výroby elektroniky, případně absolventa odborné školy s výbornými teoretickými znalostmi.

Dále nabízíme: stravenky + čtvrtletní příplatky za minimální absenci, placené přestávky, ESD pracovní oděv, čisté pracovní prostředí, výhodnou polohu pracoviště v širším centru města Písek. Odborně a morálně silný kandidát má možnost kariérního růstu a mzdy.
Pracovní doba: jednosměnný provoz, základní pracovní doba 7:00 - 15:30 hod

ŽÁDÁME UCHAZEČE, ABY PEČLIVĚ ZVÁŽILI VEŠKERÁ POŽADOVANÁ KRITÉRIA PŘED TÍM NEŽ NÁS OSLOVÍ, DĚKUJEME.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: ucetni@pewtronic.cz
Bližší informace o firmě naleznete na www.pewtronic.com

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPod Portyčskými skalami 465, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T01:56:07

Společnost

PEWTRONIC s.r.o.
  • PEWTRONIC s.r.o.
  • Kontakt : Kristýna Poláčková
  • Telefon : +420 382 201 925
  • E-mail : ucetni@pewtronic.cz
  • Adresa : Pod Portyčskými skalami 465, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

pracovní

obsluha

doba

uchazeče

oboru

odborné

elektroniky

linky

práce

ucetnipewtroniccz bližší