PopisCZ-ISCO: 83411 Traktoristé a obsluha zemědělských strojů
TRAKTORISTA/-TKA
- Místo výkonu práce: Lovčice č.p. 171, 503 61 Lovčice u Nového Bydžova
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.6.2019
- Náplň práce: rozvoz krmiva, péče o skot
- Požadujeme: ŘP sk. T
- Nabízíme: závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na pojištění
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Pilař Petr, tel.: 736 611 078, e-mail: info@lovcickaas.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLovčice 171, 503 61 Lovčice u Nového Bydžova Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T01:56:07

Společnost

Lovčická zemědělská a.s.
  • Lovčická zemědělská a.s.
  • Kontakt : Petr Pilař
  • Telefon : +420 736 611 078
  • E-mail : info@lovcickaas.cz
  • Adresa : Lovčice 171, 503 61 Lovčice u Nového Bydžova

Klíčová slova

práce

czisco

zájmu

závodní

stravování

týdnů

dovolené

příspěvek

pojištění

případě