PopisHledáme samostatného prodejce do našich poboček cestovní agentury.
Požadujeme: příjemné a milé vystupování, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, uživatelská znalost PC a práce s internetem. Zkušenost s cestovním ruchem výhodou.
Náplň práce: nabídka, zprostředkování a prodej tuzemských i zahraničních zájezdů, prodej vstupenek, letenek, jízdenek s tím spojená administrativa. Jde především o osobní, telefonické a emailovou komunikaci se zákazníky.
Posílejte strukturované životopisy .
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMeziříčská 2868, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T01:56:07

Společnost

ALBA TOUR s.r.o.
  • ALBA TOUR s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Rozkošná
  • E-mail : prace-albatour@seznam.cz
  • Adresa : Meziříčská 2868, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

práce

hledáme

letenek

nabídka

zprostředkování

prodej

tuzemských

zahraničních

zájezdů

prodejvstupenek