PopisPracoviště Galvanovna Benešov
Náplň práce: příjem a evidence zboží, vyhotovení zakázkového listu, interní logistika, příprava, balení a výdej zboží, vyhotovení dodacích listů a podkladů pro fakturaci, komunikace se zákazníky.
Požadujeme: SOU/SŠ, uživatelskou znalost práce na PC, technické myšlení, zájem o práci, pečlivost a spolehlivost. Nabízíme: jednosměnný provoz 6,00-14,30hod., zázemí stabilní společnosti, dobré finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity.
Pracoviště: Galvanovna Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDBS-Die Besten Service., Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T01:56:07

Společnost

DBS-Die Besten Service, s.r.o.
  • DBS-Die Besten Service, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Marková
  • Telefon : +420 778 746 757
  • E-mail : personalni@elmoz-czech.cz
  • Adresa : DBS-Die Besten Service., Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

práce

zboží

vyhotovení

pracoviště

galvanovna

zázemí

stabilní

společnosti

dobré

finanční