PopisPRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ZÁKLADNÍ VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST
POŽADUJEME:
- výpis z RT
- pracovitost
- spolehlivost
- dobré komunikační schopnosti
NÁPLŇ PRÁCE:
- výkon základní výchovné činnosti u osob se sníženou soběstačností, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby v zařízeních sociálních služeb
- vyhledává, organizuje a provádí volnočasové aktivity
Zaměstnanecké výhody: odměňování dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb, Zvláštní příplatek, příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní akce, po zapracování osobní příplatek
HLÁSIT SE: Hamáček Ivo Ing., tel.: 417837323 volat Po - Pá 7:30 - 15:00hod., e-mail: hamacek@dsshaj.cz, osobně po telefonické domluvě Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDomovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace-1, Nová Ves v Horách 206, 435 45 Nová Ves v Horách Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-31T01:55:52

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
  • Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
  • Kontakt : Ivo Hamáček
  • Telefon : +420 417 837 323
  • E-mail : hamacek@dsshaj.cz
  • Adresa : Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace-1, Nová Ves v Horách 206, 435 45 Nová Ves v Horách

Klíčová slova

základní

sociálních

pracovníkice

kulturní

aktivity zaměstnanecké

výhody

odměňování

dle

nařízení

vlády