PopisNáplň práce: kontrola vozových nebo vlakových zásilek, komunikace s řídícím dispečerem, dvousměnný nebo třísměnný provoz. Požadujeme: ŘP sk. B, zodpovědnost, komunikativnost. Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 15.000,-Kč, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem, 25 dní dovolené, závodní stravování, jistota pravidelně vyplácené mzdy, zaučení na pozici, roční finanční bonusy
5 týdnů dovolené, závodní stravování, stravenky Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMETRANS A.S. - 001, Podleská 926/5, Uhříněves, 104 00 Praha 114 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

METRANS, a.s.
  • METRANS, a.s.
  • Kontakt : Šárka Mikulová
  • Telefon : +420 267 293 185
  • E-mail : prace@metrans.cz
  • Adresa : METRANS A.S. - 001, Podleská 926/5, Uhříněves, 104 00 Praha 114

Klíčová slova

stravenky

stravování

zaměstnavatelem

dovolené

závodní

hrazené

zaučení

mzdy

vyplácené

plně