PopisPožadujeme chemické či potavinářské vzdělání.
Vhodné i pro absolventy oboru analýza potravin.
Náplň práce : laboratorní analýzy - stanovení alkoholu, cukru, kyselin, mikrobiologie, vstupní a výstupní kontrola,evidence
Pracovní poměr je možné po vzájemné dohodě změnit na dobu neurčitou
Pracovní doba od 5,45 hod. do 14,15 hod, jednosměnný provoz
Nabízíme: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené,
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskovo předměstí 629, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-05-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Fruko-Schulz s.r.o.
  • Fruko-Schulz s.r.o.
  • Kontakt : Jana Vaňková
  • E-mail : vankova@fruko.cz
  • Adresa : Jiráskovo předměstí 629, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Klíčová slova

hod

požadujeme

kontrolaevidence pracovní

týdnů

stravování

podnikové

provoz nabízíme

jednosměnný

doba

neurčitou pracovní