PopisMísto výkonu práce: Podhoří č.e. 5954, Všebořice, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: diagnostika závad, oprava a údržba nákldních motorových vozidel a přípojných vozidel.
Požadujeme: vyučení v oborech automechanik, autoelektrikář, karosář nebo opravář zemědělských strojů, ŘP skup. B, skupina Cje výhodou.
nabízíme: mzdu 20 000 - 40 000,- Kč., dotované stravování, prémie, věrnostní odměny, slevy na prodávané zboží a služby.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNAPA TRUCKS spol. s r. o. - ÚL, Podhoří č.e. 5954, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem 10 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
  • NAPA TRUCKS spol. s r. o.
  • Kontakt : Dana Procházková
  • Telefon : +420 464 628 638
  • E-mail : dana.prochazkova@napatrucks.cz
  • Adresa : NAPA TRUCKS spol. s r. o. - ÚL, Podhoří č.e. 5954, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem 10

Klíčová slova

místo

prémie

strojů

skup

skupina

cje

výhodou nabízíme

mzdu

dotované

stravování