Popismísto výkonu práce na adrese Vítkov č.p. 108,347 01 Tachov
krátkodobé zaměstnání
náplň práce:montáž komponentů a kompletace výrobků pro automobilový průmysl
Požadavky:manuální zručnost,základní jazyková způsobilost v českém jazyce,běžná numerická způsobilost a gramotnost,,schopnost následovat a dodržovat pracovní návodky a kontrolní postupy,neporušený barvocit,zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém či 3směnném provozu
Bonusový systém společnosti,příspěvek na stravování,dovolená nad rámec zákona
Kontakt a domluvení schůzky po tel. domluvě Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěStrojpex-lanfear s.r.o.(prac.Vítkov), Vítkov 108, 347 01 Tachov 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Strojpex-lanfear s.r.o.
  • Strojpex-lanfear s.r.o.
  • Kontakt : Peter Štiavnický
  • Telefon : +420 728 727 224
  • E-mail : peter@strojpex.com
  • Adresa : Strojpex-lanfear s.r.o.(prac.Vítkov), Vítkov 108, 347 01 Tachov 1

Klíčová slova

způsobilost

místo

3směnném

návodky

kontrolní

postupyneporušený

barvocitzdravotní

práci

nepřetržitém

provozu bonusový