PopisProsím zasílejte nejdříve životopisy, my Vás na základě životopisu vyrozumíme. Pokud nebudete kontaktováni do 14 dnů, nebyl/a jste vybrána.
První kontakt e-mailem: stanislavova@navymax.cz
Náplň práce:
- Plánování kalendáře technikům
- Administrativní činnosti spojené s realizací zakázky
- Zpracování a příprava podkladů pro/ ze školení pro zákazníky
Požadavky
- práce na PC uživatelsky
- komunikativnost, asertivita, optimistická osobnost.
Pracovní dobu lze individuálně nastavit dle potřeb uchazečů.
web pro uchazeče: www.navymax.cz
Nabízíme:
20+5 dnů dovolené, telefon k vlastnímu užití, odměny dle vykonané práce - výsledků

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNavy MAX, s.r.o. - Brno, U Červeného mlýna 64/1, Ponava, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Navy MAX, s.r.o.
  • Navy MAX, s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Stanislavová
  • E-mail : stanislavova@navymax.cz
  • Adresa : Navy MAX, s.r.o. - Brno, U Červeného mlýna 64/1, Ponava, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

dnů

dle

zasílejte

uchazečůweb

optimistická

osobnostpracovní

dobu

lze

individuálně

nastavit