PopisKontakt:tel.: 724 484 992, e-mail: prace@sportisimo.cz
Náplň práce:
- vyřizování objednávek, reklamací a dotazů zákazníků
- vyřizování telefonických dotazů
- péče o zákazníky
Požadavky:
- vzdělání min. SŠ. zakončené maturitou
- čeština a němčina slovem i písmem na vynikající úrovni (C1 – C2)
- přehled v oblasti sportu a sportovních potřeb výhodou
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- schopnost jednat se zákazníky
- znalost práce na PC (Office, internet)
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
Nabízíme:
- zázemí moderní a silné společnosti – největšího prodejce sportovního vybavení v
ČR
- práci v mladém dynamickém kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- skvělé pracovní prostory – tematické jednačky, káva a catering
- práci na pracovní smlouvu a plný úvazek
- firemní benefity (stravenky, Multisport karta, výuka anglického jazyka, slevová
karta na zboží ve Sportisimu)
- místo výkonu práce – Praha 5/Zličín Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSPORTISIMO S. R. O. - Sídlo, Řevnická 170/4, Třebonice, 155 21 Praha 517 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

SPORTISIMO s.r.o.
  • SPORTISIMO s.r.o.
  • Kontakt : SPORTISIMO
  • Telefon : +420 724 484 992
  • E-mail : prace@sportisimo.cz
  • Adresa : SPORTISIMO S. R. O. - Sídlo, Řevnická 170/4, Třebonice, 155 21 Praha 517

Klíčová slova

pracovní

vyřizování

práce

práci

kontakttel

kolektivu

skvělé

rozvoje

osobního

vzdělávání