PopisPracoviště: Čihadlo č.p. 1361/17, Litovel. Nástup dle dohody.
Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem výrobků osobní hygieny hledá pro svůj výrobní závod v Litovli vhodné kandidáty na pozici EHS koordinátor.
Náplň práce:
- zastupuje společnost v záležitostech týkajících se životního prostředí
- odpovědnost za odpadové hospodářství
- zajišťuje BOZP a PO v závodě ve spolupráci s bezpečnostním technikem
Požadujeme:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- znalosti z oblasti ekologie (znalost legislativních požadavků)
- znalosti z oblasti bezpečnosti
- schopnost samostatného řešení problémů
- dobrá znalost angličtiny
- komunikativnost, flexibilita
Nabízíme:
- motivující mzdové ohodnocení
- roční bonus
- smlouva na dobu neurčitou
- zaměstnanecké benefity (životní pojištění, penzijní připojištění, SharePlus, Benefit Plus, stravenky + stravování v závodě, ošacení, parkování a další)
V případě zájmu zašlete životopis POUZE na adresu Kimberly-Clark, s.r.o., personální oddělení, Čihadlo 1361/17, 78401 Litovel nebo na e-mail Katerina.Dosoudilova@kcc.com. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKimberly-Clark, s.r.o.- pracoviště Litovel, Čihadlo 1361/17, 784 01 Litovel Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Dosoudilová
  • E-mail : katerina.dosoudilova@kcc.com
  • Adresa : Kimberly-Clark, s.r.o.- pracoviště Litovel, Čihadlo 1361/17, 784 01 Litovel

Klíčová slova

znalost

závodě

litovel

čihadlo

společnost

oblasti

znalosti

neurčitou

dobu

smlouva