PopisPrvní kontakt e-mailem petra.volavkova@szpi.gov.cz

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu v oblasti práva, personalistiky, pedagogiky, andragogiky nebo v jiné obdobné oblasti
- znalost práce na PC (MS Office)
- odpovědnost, samostatnost, pečlivost
- trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- vedení personální agendy příslušných inspektorátů služebního úřadu,
- podílení se na tvorbě služebních předpisů,
- vedení výběrových řízení na ústředním inspektorátu a metodické řízení výběrových řízení na inspektorátech,
- správa personálního systému

Zaměstnanecké výhody:
- pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD/RD
- platové ohodnocení podle příslušných právních předpisů (12. platová třída)
- po zapracování osobní příplatek dle schopností
- 5 týdnů dovolené za kalendářní rok a zdravotní volno
- příspěvek na stravování formou stravenek
- příspěvek z FKSP
- možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStátní zemědělská a potravinářská inspekce - prac., Běhounská 112/10, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně23630 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Státní zemědělská a potravinářská inspekce
  • Státní zemědělská a potravinářská inspekce
  • Kontakt : Mgr. Petra Volavková
  • Telefon : +420 542 426 656
  • E-mail : Petra.volavkova@szpi.gov.cz
  • Adresa : Státní zemědělská a potravinářská inspekce - prac., Běhounská 112/10, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

řízení

příspěvek

vedení

práce

výběrových

příslušných

platové

platová

předpisů

právních