PopisKONT: Zuzana Vycpálková, tel.: 800 880 838 infolinka zdarma, e-mail: nabor@securitas.cz, zuzana.vycpalkova@securitas.cz. POHOVOR BY SE KONAL TELEFONICKY, POTÉ DALŠÍ KOLO PO DOMLUVENÍ KONKRÉTNÍHO TERMÍNU NA OBJEKTU AMAZON.
Náplň práce: jedná se o kontrolní, pochůzkovou a recepční činnost u významného mezinárodního klienta, výstupní kontroly zaměstnanců na bezpečnostních RTG rámech, komunikace se zástupci klienta, nepřetržitý provoz 12h denní/noční, práce vhodná pro muže i ženy. Požadujeme: komunikativní, spolehlivé, zodpovědné a příjemné kolegy, vítáme praxi v oboru ostrahy /je výhodou/, zdravotní způsobilost pro výkon práce ve směnném provozu, profesní kvalifikaci Strážný /výhodou/. Nabízíme: mzdové ohodnocení od 118Kč/hod HPP.
UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO ZDARMA v BLÍZKOSTI OBJEKTU!
Možnost získání MultiSport Benefit karty, příspěvek na penzijní připojištění, možnost závodního stravování, stravenky, náborové akce pro zaměstnance s finančními příspěvky
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSECURITAS ČR s.r.o. - Dobrovíz, U Trati 216, Dobrovíz, 252 61 Jeneč Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2017-10-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

SECURITAS ČR s.r.o.
  • SECURITAS ČR s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Vycpálková
  • Telefon : +420 800 880 838infolinkazdarma
  • E-mail : nabor@securitas.cz, zuzana.vycpalkova@securitas.cz
  • Adresa : SECURITAS ČR s.r.o. - Dobrovíz, U Trati 216, Dobrovíz, 252 61 Jeneč

Klíčová slova

práce

klienta

zdarma

výhodou

kont

provozu

mzdové

nabízíme

strážný

kvalifikaci