PopisMísto výkonu práce: Kloknerova č.p. 2249/9, Praha 4
Kontaktovat mailem bkovarova@coprosys.cz
Pracovní náplň:
- připojování zákazníků k telekomunikační síti, kabeláž
- správa a údržba přístupových bodů
- vykazování práce v IS zaměstnavatele
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, zodpovědnost
- osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. 50/78 Sb. nebo elektro vzdělání
Zaměstnanecké výhody: Mobilní telefon i k soukromým účelům, služební vozidlo i k soukromým účelům, nákup elektroniky se slevou, internet domů, stravenky v hodnotě 100,- Kč, MULTISPORT kartu Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOPROSYS a.s. - 002, OZ Praha, Kloknerova 2249/9, Chodov, 148 00 Praha 414 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

COPROSYS a.s.
  • COPROSYS a.s.
  • Kontakt : Blanka Kovářová
  • Telefon : +420 608 553 332
  • E-mail : bkovarova@coprosys.cz
  • Adresa : COPROSYS a.s. - 002, OZ Praha, Kloknerova 2249/9, Chodov, 148 00 Praha 414

Klíčová slova

účelům

práce

soukromým

místo

dle

vyhl

elektro

vzdělání zaměstnanecké

výhody

mobilní